Dotační systém města Varnsdorf

            Jako většina občanů našeho města jsme při hledání informací o práci zastupitelstva a radnice odkázáni na to, co na svých stránkách zveřejní Hlas severu. Proto jsme si dali trochu práce a pozorně pročetli všechny „Hlasy“ za období let 2008 až 2014. A to především jejich zpravodajství o jednání zastupitelstva města.

Odnesli jsme si z toho dva základní poznatky. Prvním je fakt, že i ve Varnsdorfu jde o veřejné peníze vždy až na prvním místě. Druhým poznatkem pak je, že po celé toto období v zastupitelstvu nefungovala žádná opozice vůči těm, co vládli městu. Prolnutí zmíněných dvou skutečností muselo nutně vyústit v něco zavánějícího a nezdravého. Fakta zveřejněná v Hlasu severu na to vcelku zřetelně ukazují. …celý článek: Dotační systém města očima Iniciativy Varnsdorf 2000.

Přehled citací, zveřejněných v městském časopisu Hlas severu, týkajících se problematiky financování investic a dotací z rozpočtu města Varnsdorf v období let 2008 – 2014, ze kterých jsme při zpracování závěrů vycházeli, jsme „skompletovali“ do přiloženého dokumentu, ale sami se o zmiňovaných faktech můžete přesvědčit na webových stránkách města Varnsdorf. …celý článek: Hlas Severu-výběr z citací 2008-2014 .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *