Archiv pro měsíc: Leden 2015

Rozpočet města nám není lhostejný

Dne 19.1.2015 jsme podali na podatelnu MěÚ Varnsdorf návrh bodu do jednání městského zastupitelstva. Toto podání se týká požadavku na změnu v rozpočtu města na rok 2015, jehož návrh byl vyvěšen na úřední desce města dne 7. ledna 2015. Navrhovaná změna týká se položky běžné výdaje ‒ položka 707: Příspěvek FK Varnsdorf a.s. – na činnost – 2 500 000 Kč. 

Žádáme, aby položka 707 ‒ Příspěvek na činnost FK Varnsdorf a.s. ve výši 2 500 000 Kč ‒ byla vypuštěna a vyškrtnuta z konečného znění rozpočtu města Varnsdorf pro rok 2015, který bude projednáván a schvalován městským zastupitelstvem na III. řádném zasedání dne 22. ledna 2015.

Celé znění – viz:  Návrh_na_vyškrtnutí_dotace_pro FK

Konečně to pravé místo k relaxaci !

Tak už se vážení spoluobčané pomalu začínejme těšit. Po plaveckém bazénu a po zimním stadionu najdeme určitě v našich společných peněženkách dost drobných na to, abychom dosáhli i na tu metu nejvyšší. Prvoligový fotbalový stánek s vyhřívaným trávníkem – no na to přece musí být hrdý každý občan Varnsdorfu. A jak nám své plány předestřel pan Gabriel v rozhovoru pro fotbal.iDNES – nebudeme muset na to ani moc dlouho čekat.

Rozhovor_Gabriel_iDnes

Nové vedení města je tomu určitě nakloněno – tak neváhejme –  pojďme do toho! A kdyby to náhodou“ s tou první ligou v budoucnu neklaplo – tak takové krásné místo s věčně zeleným trávníkem – to přeci není k zahození.

(celý rozhovor p. Vlastimila Gabriela naleznete na webu : http://fotbal.idnes.cz/varsndorf-druhy-tym-druhe-ligy-chce-na-jare-vybojovat-postup-pt0-/fot_dsouteze.aspx?c=A141203_111721_fot_dsouteze_min )