Archiv pro měsíc: Září 2014

Podpořte naši petici !

PODPOŘTE NAŠI PETICI ZA SPRAVEDLIVÉ PODMÍNKY PRO ČINNOST VEŘEJNĚ PROSPĚŠNÝCH ORGANIZACÍ A ZA REVIZI ZÁKONA O PODPOŘE SPORTU. VÍCE NA SAMOSTATNÉ ZÁLOŽCE PETICE 2014.

Pokud vás naše petice oslovila – podpořte ji prosím svým podpisem např. na stránkách serveru e-petice.cz .

 

Co jste udělali pro sport?

Co jste udělali pro sport?

To byla rituální otázka, kterou jsme jako opozice v městském zastupitelstvu slýchali v prvním volebním období po pádu totalitního režimu, tedy v létech 1990 až 1994. To, že se v roce 1989 „cosi“ v této zemi změnilo, jako by sportovní funkcionáři ve Varnsdorfu ani nevzali na vědomí. Ačkoliv dnes už se píše rok 2014, noty, podle kterých zpívají, znějí stále stejně.  Celý příspěvek

Vítejte na stránkách Občanské Iniciativy Varnsdorf 2000

Naše stránky vznikly naším náhlým rozhodnutím prakticky ze dne na den – a to navíc velmi symbolicky na 1.září 2014 – neboli v první den nového školního roku. A protože jsme se navíc rozhodli naše stránky připravit a aktualizovat vlastními silami a pokud možno zadarmo, bude to zřejmě ze začátku trochu skřípat a drhnout – než se ten školní rok trochu rozjede. Takže, prosíme vás – naše návštěvníky o trochu tolerance a nadhledu. Děkujeme a budeme se těšit na vaše komentáře.